Головна   Блог  Компанія  Фінансовий звіт  Забудовники  Новини  Фото будинків  Контакти          Українська мова Русский язык   
Придбання квартири
Світлиця
Немішаєве вул.Гагаріна 8
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото
Буча вул.Пушкінська, 59В
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото
Немішаєве вул.Гагаріна 10
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото


ТОВ ФК “Євробуд Інвест”
07853, Київська обл.,
смт. Немішаєве
вул. Заводська, буд.47в/1
(04577) 41 354
(067) 284 36 25
(050) 357 28 56
[email protected]
Схема придбання квартири

Схема придбання квартири
Кожна сім'я самостійно ухвалює рішення про вибір квартири і схему її придбання. Якщо сім’я вирішила співпрацювати з Фондом фінансування будівництва (ФФБ), вона стає Інвестором (далі Довірителем). Довіритель обирає конкретний об'єкт (квартиру) згідно з переліком об'єктів інвестування, що є у наявності.
Для закріплення за собою конкретного об'єкту інвестування - квартири, Довіритель повинен оплатити кошти не менше 20% вартості її загальної площі, за ціною 1 м2 площі на день оплати.
Після підписання Договору про участь у ФФБ   і на протязі 10-ти днів першого внесення коштів Довірителю видається Свідоцтво, яке містить графік наступних платежів, виходячи з кількості не оплачених квадратних метрів квартири. Графік платежів побудований таким чином, щоб Довіритель повністю оплатив об'єкт інвестування за 3 місяці до закінчення будівництва.
Внесення першого внеску гарантує закріплення за Довірителем вибраної квартири, але і накладає відповідальність за виконання графіка наступних платежів, що і є інвестування будівництва. Це означає, що в строк, визначений до запланованої дати здачі в експлуатацію будинку, Довіритель повинен повністю сплатити за площу закріпленої за вами квартири. При цьому ви повинні враховувати те, що ціна 1м2 загальної площі житла, що встановлюється забудовником, в процесі будівництва росте, і при виконанні графіка платежів це позначатиметься на сумі.
Тепер Ви маєте самостійно оцінити перспективу своїх фінансових можливостей, щоб  виконувати зобов'язання перед управителем:
- якщо ваш дохід стабільний і достатньо високий, Ви зможете виконувати встановлений Вам графік;
-  якщо ваше фінансове положення поліпшується, Ви зможете виконувати графік з випередженням, або внести всі кошти одноразово;
-  якщо Ваші фінансові можливості не дозволяють виконувати графік, ви можете розраховувати на програму кредитування інвестування будівництва житла за допомогою банківської установи та ФФБ.
Загальні умови інвестування
1. Для укладання Договору про участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ) необхідно мати при собі:
 • паспорт;
 • оригінал ідентифікаційного номеру, виданого Державною податковою інспекцією України.
2. Укладаючи Договір про участь у Фонді фінансування будівництва Довіритель визнає і зобов'язується виконувати Правила ФФБ і умови Договору про участь у ФФБ.
Згідно умов Договору про участь у ФФБ, Довіритель має право сплативши винагороду:
 • відмовитися від участі у ФФБ і достроково розірвати Договір при цьому кошти, які він вже вніс до ФФБ будуть повернуті;
 • переуступити об'єкт інвестування на користь третьої особи;
 • змінити об'єкт інвестування (тобто перейти на інший);
 • частково отримати кошти з ФФБ.
3. Звертаємо Вашу увагу:
 • Ціна в ході будівництва може зростати, і квадратні метри оплачуються за поточною ціною, що діє на день внесення коштів.
 • Підвищення ціни ніяким чином не розповсюджується на оплачені квадратні метри.
 • Ціна 1 м2 може включати коефіцієнти поверховості і комфортності.
 • Кошти можна вносити в готівковій чи безготівковій формі.
 • Сплатити повну вартість об'єкта інвестування можна достроково.
 • Отримання коштів з ФФБ відбувається за ціною 1 м2, що діє на день подання заяви.
 • Оформлення документів про право власності на квартиру здійснюється без витрат Довірителя за кошти будівельної компанії.
Більш детальну інформацію стосовно умов Договору про участь у ФФБ, Правил ФФБ і тарифів за послуги Управителя Ви можете отримати на цьому сайті в розділі «Правила ФФБ», або звернувшись до Управителя – ТОВ «Фінансова компанія «Євробуд Інвест» за телефонами вказаними на цьому сайті в розділі «Зворотній зв’язок».
Для прийняття рішення про участь у ФФБ Довіритель може отримати в офісі Управителя для ознайомлення типові форми Правил ФФБ і Договору про участь у ФФБ.


© Фінансова компанія «Євробуд Інвест»
Всі права застережено

FGS_Studio