Головна   Блог  Компанія  Фінансовий звіт  Забудовники  Новини  Фото будинків  Контакти          Українська мова Русский язык   
Придбання квартири
Світлиця
Немішаєве вул.Гагаріна 8
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото
Буча вул.Пушкінська, 59В
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото
Немішаєве вул.Гагаріна 10
  Правила ФФБ
  Технічна хар-стика, ціна
  Плани фасадів, фото


ТОВ ФК “Євробуд Інвест”
07853, Київська обл.,
смт. Немішаєве
вул. Заводська, буд.47в/1
(04577) 41 354
(067) 284 36 25
(050) 357 28 56
[email protected]
Забудовники

Приватне акціонерне товариство "Пересувна механізована колона 6 "Поліськсільбуд" вже сорок років успішно та продуктивно працює на ринку будівництва.
 
     Основним видом діяльності підприємства є проектування та будівництво багатоповерхових та багатоквартирних житлових будинків. Також, ПрАТ "ПМК-6" здійснює проектування і будівництво "під ключ" котеджів, дачних будиночків, бань, господарських будівель з різноманітних будівельних матеріалів, в тому числі будівництво дерев'яних зрубів.
 
       ПМК-6 має ліцензію на будівництво багатоповерхового житла, об’єктів соціально-культурного призначення, промислових підприємств (Ліцензія серії АВ № 489061 від 01.09.2009 р., видана Київською обласною державною адміністрацією).
 
     ПМК-6 має у власності технічно-оснащену виробничу базу площею біля 4 га. На базі діють:
механічний цех (виготовлення каркасів, арматурних сіток, металоконструкцій ферм, огорож, воріт, дверей та ін. виробничою потужністю до 3 т дрібних металоконструкцій за зміну);
- столярний цех (сушка деревини, виготовлення дверних та віконних блоків з клеєдерев’яним профілем та склопакетами, дошки підлоги, плінтусу, лиштви, підвіконних дошок, та ін. дерев’яні конструкції 18-20 м2 за зміну) ;
- лісопильний цех потужністю до 8м3 за зміну;
- іноземні та вітчизняні бетонні вузли потужність 500 м3 за зміну;
-   штукатурні установки, та установки для влаштування стяжок , які працюють по прогресивним Європейським технологіям з використанням сучасних матеріалів;
- гараж з тридцяти двома одиницями техніки, а саме: два автокрани вантажопід’ємністю від 16 до 25 тн, три баштові крани , два екскаватори, два бульдозери, фронтальний навантажувач, п’ять автомобілів самоскидів грузопід’ємністю від 10 до 40тн, чотири автомобілі тягачі вантажопід’ємністю до 40 тн, два міксери, два автобуси, легковий автотранспорт;
- майстерні з верстатним устаткуванням для ремонту автомобільної техніки;
- бокси і гаражі для зберігання автомобільної техніки;
- складські приміщення площею п’ятсот м2;
- реконструірується цеху по виготовленню металопластикових віконних блоків;
- гуртожитки для забезпечення робіт вахтовим методом.
 
      Під час планування та будівництва кожного окремого об’єкту ми здійснюємо та застосовуємо індивідуальний підхід з дизайном внутрішніх приміщень, благоустроєм територіїї на земельній ділянці. Перебуваючи в постійному контакті із Замовником, ведемо будівництво об’єкту від початку та до введення в експлуатацію. Наше основне завдання з моменту укладення договору - при мінімальній вартості виконати всі необхідні роботи якісно та у втановлений термін. Завдання Замовника - прийняти виконані роботи, отримавши при цьому максимальне задоволення від співпраці з нами.
 
     ПрАТ "ПМК-6" має висококваліфікований персонал, повний асортимент необхідного обладнання та механізмів для максимального забезпечення будівництва об’єктів. Підприємство застосовує передові, сучасні методи будівництва об’єктів. Якість всіх будівельних матеріалів, які використовуються підприємством, підтверджена технічними паспортами та сертифікатами виробників.
 
     Супутній вид діяльності підприємства – реалізація для підприємств та приватних осіб виробів розчинно-бетонного вузла (розчинів, бетонних сумішей, фундаментних блоків, перемичок, ФЕМ, поребриків, залізобетонних кілець колодязів та кришок до них), цеху металопластикових виробів, деревообробного цеху, сварочного цеху, механічного цеху, а також надання послуг автотранспорту.
 
       Стратегічним завданням діяльності ПрАТ «ПМК-6 «Поліськсільбуд» на 2011-2012 роки є нарощування об'ємів житлового будівництва з метою насичення потреб ринку житла в сучасних квартирах. Досягається це за рахунок будівництва упорядкованих, з сучасним обробленням і плануванням квартир, вдосконалення технологій будівництва, створення додаткових робочих місць і підвищення добробуту працівників підприємства з метою зацікавленості в результатах праці, а також забезпечення безпечних і здорових умов праці. Вирішення цих складних завдань є одним з пріоритетів економічної політики нашого підприємства.
 
Контакти: вул. Залізнична, 10, смт. Немішаєве, Бородянський р-н, Київська область 07853.
                  тел. (04577) 41 282; pmk6.com.ua 


Будівельна компанія "Євробуд" здійснює повний спектр будівельних і ремонтних робіт протягом більше десяти років, використовуючи свій багаторічний досвід по виконанню повного циклу будівельно-ремонтних робіт на високому рівні. З моменту створення Ми постійно розвиваємося, успішно освоюючи один за іншим напрямки будівельного бізнесу. За ці роки наша будівельна компанія багато раз реформувалася, оптимізувалася її організаційно-технічна структура, освоювалися нові напрямки будівництва, нові будівельні матеріали, але завжди незмінним залишалася якість виконуваних будівельних робіт, а також відповідальний і професійний підхід до їхнього виконання. Наша компанія виконала безліч ремонтно-будівельних робіт на різних об'єктах, різної специфіки й рівня складності. Нашими партнерами є будівельні та торговельні компанії. Їм вигідно, практично й зручно працювати з нами, що дозволяє нам будувати й здавати об'єкти в строк.
Будівельна компанія "Євробуд" здійснює:
  • будівництво будинків, котеджів;
  • будівництво кафе, ресторанів;
  • будівництво таунхаусів та багатоквартирних будинків;
  • будівництво промислових будівель;
  • монолітні роботи;
  • будівництво інших об'єктів для комерційної діяльності;
  • реконструкція будинків;
  • гідроізоляційні роботи;
  • благоустрій та озеленення;
  • монтаж водопровідних та каналізаційних мереж;
У нас зібралися справжні професіонали в області будівництва та ремонту. Для досягнення високої якості надаваних будівельних послуг, розроблена та застосовується спеціальна стратегія. Працює налагоджений колектив професіоналів, будівельники, менеджери, архітектори, більшість із яких з вищою або середньою будівельною освітою, та з великим досвідом роботи. Ми постійно розвиваємося, освоюємо нові ринки будівництва, нові будівельні технології, матеріали, удосконалюємо якість надаваних нами послуг, що б задовольнити всі Ваші запити. Сучасна й прогресивна позиція нашого молодого колективу, дозволяє нам тонко відчувати всі нюанси ринку й бути в курсі всіх будівельних новин, що дозволяє нам рухатись в ногу з часом.
Ми готові організувати будівництво в Києві та Київській області будь-якого рівня складності. Працюємо "з нуля" - від проектування і будівництва до введення об'єкта в експлуатацію, а також реконструкція будинків. Робимо проектування і будівництво самого різного масштабу - даємо Вам максимально можливу свободу у Вашому виборі.
Перевагою замовлення будівельних робіт у нашій будівельній компанії є те, що всі роботи виконують не різні будівельні фірми й підрядники, а одна будівельна компанія, яка вирішує весь комплекс питань у ході будівництва або ремонту: проектування, постачання матеріалів, будівництво будь-якої складності, реконструкція й ремонт будинків.
Усі види ремонтно-будівельних послуг і робіт у нашій компанії виконують професіонали своєї справи. Ми в самі найкоротші строки можемо організувати роботи на будь-якому будівельному об'єкті – від житлового будинку до промислового будівництва. Фахівці нашої будівельної компанії допоможуть Вам визначитися з вибором матеріалів і прикладуть усі зусилля для того, щоб Ви залишилися задоволені якістю будівельних робіт, та запропонованими будівельними матеріалами, які будуть використані при будівництві вашого об'єкта або ремонті вашого приміщення.
Від співробітництва з нами у Вас збережуться тільки позитивні емоції й упевненість у завтрашньому дні, які будуть підкріплені надаваними нашим підприємством гарантіями.
 
Контакти: вул. Залізнична, 10, смт. Немішаєве, Бородянський р-н, Київська обл. 07853,      тел.(04577) 41-164, [email protected]


© Фінансова компанія «Євробуд Інвест»
Всі права застережено

FGS_Studio